Hakkımızda

Şirketimiz Paksu Arıtma Sistemleri Ltd. Şti. olarak 1996’dan bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. Yılların vermiş olduğu deneyim ile endüstriyel ve evsel arıtma sektöründe sayısız projeye imza attık. Paksu Arıtma kendi faaliyet sahasında dünyanın en kaliteli malzemelerini üreten firmaların ve arıtma sektörünün en bilinen, güvenilen markaların ürünlerini kullanmaktadır. Deposundaki güçlü ve çeşitli stokları ile taleplere en kısa sürede cevap verebilmektedir. Genç ve yetenekli kadrosuyla, AR-GE ve üretime önem verilerek tasarım, mühendislik ve malzeme temini hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Sektörde yaptığı başarılı teknik uygulamalar ile lokomotif bir firma olma özelliği taşımaktadır.

Çalışmalarımızdaki amacımız müşteri hizmetlerinin, onların memnuniyetlerini sağlayacak yönde olmasıdır. Amacımızı gerçekleştirmek için ürün yelpazesini geliştirme, maliyetleri azaltma; ürün kalite ve güvenirliğini arttırma ve müşteri şikayetlerini azaltma stratejileri benimsemektir.

Firmamızın hedefleri:

Müşterimize kaliteli ve güvenilir hizmetleri cazip şartlarda her daim sunabilmek ve bunu yaparken de piyasa dengelerini dikkate alarak en uygun fiyatlarla müşterilerimizin alırken kazanmalarını hedeflemektedir.